नयाँ शक्तिले विभाग, प्रादेशिक तथा आंगिक संगठनको जिम्मेवारी तोक्यो

 

 

१४ असार, काठमाडौं । डा.बाबुराम भट्टराई नेतृत्वको नयाँ शक्ति नेपालको केन्द्रीय सचिवालय बैठकले ३० विभाग र ११ वटा प्रादेशिक तथा आंगिक संगठनका संयोजक तोकेको छ ।

naya2

३० विभाग र ११ वटा प्रादेशिक तथा आंगिक संगठनका संयोजकको पूर्ण विवरण :

केन्द्रीय कार्यकारी समितिको कार्यविभाजन

विभाग/समिति/संयन्त्र/आयोग

१. राजनीतिक समिति
संयोजक  –  डा. बाबुराम भट्टराई
सहसंयोजक – रामचन्द्र झा, महेश कोर्मोचा

२. राष्ट्रिय मामिला संयन्त्र
संयोजक  – परशुराम तामाङ

३. अनुशासन आयोग
संयोजक  –  परशुराम खापुङ

४. राजनीतिक संवाद समिति
संयोजक  – मुमाराम खनाल

५. संगठन विभाग
संयोजक  – देवेन्द्र पौडेल

६. संसदीय मामिला विभाग
संयोजक  – केशव दाहाल

७. सचिवालय व्यवस्थापन तथा अनुगमन विभाग
संयोजक  –   वामदेव क्षेत्री
सहसंयोजक   –   सविना अर्याल

८. प्रशिक्षण विभाग
संयोजक  –  डम्बर खतिवडा

९. नीति अध्ययन तथा अनुसन्धान विभाग
संयोजक  –  डा. केशवमान शाक्य

१०. आर्थिक व्यवस्थापन तथा सुशासन विभाग
संयोजक  –  रामेश्वर खनाल

११. अन्तर्राष्ट्रिय विभाग
संयोजक  –   हिसिला यमी

१२. सूचना, सञ्चार, प्रचार तथा प्रकाशन विभाग
संयोजक तथा प्रवक्ता     –   खिमलाल देवकोटा

१३. शहीद तथा वेपत्ता परिवार, घाइते/अपांग एवं द्वन्दप्रभावित परिवार व्यवस्थापन विभाग
संयोजक  –   ध्रुव पराजुली

१४. संघीय मामिला तथा स्थानीय विकास विभाग
संयोजक  –   रामकुमार शर्मा

१५. सुरक्षा विभाग
संयोजक  –  गणेश राई

१६. महिला विभाग
संयोजक  –   कल्पना धमला

१७. युवा विभाग
संयोजक  –   देवेन्द्र पराजुली

१८. खेलकुद विभाग
संयोजक  –  नारायणराज पाण्डे

१९. साँस्कृतिक विभाग
संयोजक  –  करिष्मा मानन्धर

२०. श्रम, सहकारी तथा स्वरोजगार विभाग
संयोजक  –   डा. प्रदीपमान तुलाचन

२१. कृषि, वन तथा भूमि मामिला विभाग
संयोजक  –   मदन राई

२२. उद्योग, वित्त, वाणिज्य विभाग
संयोजक  –   जनक शाह

२३. पर्यटन विभाग
संयोजक  –   अशोक शर्मा

२४. शिक्षा तथा विज्ञान प्रविधि विभाग
संयोजक  –   डा. राजेन्द्र केसी

२५. स्वास्थ्य तथा योग साधना विभाग
संयोजक  –   डा. प्रवीण मिश्र

२६. जलस्रोत, उर्जा तथा भौतिक पूर्वाधार विभाग
संयोजक  –    हरिराम कोइराला

२७. कानुन तथा मानवअधिकार विभाग
संयोजक  –  मुक्ति प्रधान

२८. गैर–सरकारी संघसंस्था संयोजन विभाग
संयोजक  –  दुर्गा सोव
सहसंयोजक    –    लिली थापा

२९. दलित, अल्पसंख्यक तथा समाजकल्याण विभाग
संयोजक  –  सुशीला सिर्पाइली

३०. सदाचार आयोग (Ethics Commission)
संयोजक  –   नाथुप्रसाद चौधरी

प्रादेशिक/आंगिक संगठन
१. प्रदेश नं. १
संयोजक  –   पासाङ शेर्पा

२. प्रदेश नं. २
संयोजक  –  महेन्द्र पासवान

३. प्रदेश नं. ३
संयोजक  –   गंगानारायण श्रेष्ठ

४. प्रदेश नं. ४
संयोजक  –    वलावती शर्मा

५. प्रदेश नं. ५
संयोजक  –   सुरेन्द्र चौधरी

६. प्रदेश नं. ६
संयोजक  –   भक्तबहादुर शाह

७. प्रदेश नं. ७
संयोजक  –  लीलादेवी भण्डारी

८. विदेश/प्रवास शाखा
संयोजक  –       नवराज सुवेदी

९. आंगिक संगठन तथा पेशागत संयन्त्र
संयोजक  –  कुमार पौडेल

१०. उपत्यका सम्पर्क संयन्त्र
संयोजक  –   वीरेन्द्रकुमार पोखरेल
सहसंयोजक   –  कृष्ण शर्मा

११. आंगिक संगठन उत्प्रेरक
क) किसान    –   सोनामछिरिङ शेर्पा
ख) मजदूर    –    कुमार पौडेल
ग) विद्यार्थी   –   मुमाराम खनाल
घ) महिला   –   कल्पना धमला
ङ) भूपू सुरक्षाकर्मी  –   नारायणराज पाण्डे

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

तपाइको मत