८० स्थानीय तहको नतिजा सार्वजनिक, काँग्रेसको अग्रता कायमै (सूचीसहित)

६ असोज ०७४, काठमाडौं । प्रदेश नम्बर दुईको असोज २ गते सम्पन्न स्थानीय तह निर्वाचनको मत परिणाम आउनेक्रम जारी छ । पछिल्लो प्राप्त नतिजा अनुसार ८० तहको मत परिणाम सार्वजनिक भइसकेको छ ।

काँग्रेस विजयी (३०)

१. बिष्णुपुर गाउँपालिका – सप्तरी (मेयर निलाम्बर यादव/उपमेयर जन्जीरा कुमारी यादव)

२. अग्नीसाइर कृष्णसवरन गाउँपालिका – सप्तरी (मेयर परशुराम चौधरी/उपमेयर मिना चौधरी)

३. बेल्ही चपेना गाउँपालिका – सप्तरी (मेयर परमानन्द यादव/उपमेयर पुष्पमाला कुमारी मण्डल)

४. कल्याणपुर नगरपालिका – सिराहा (मेयर सूर्यनाथ मण्डल/उपपमेयर रोहिणी कुमारी)

५. नवराजपुर गाउँपालिका – सिराहा (मेयर विश्वमोहन प्रसाद यादव/उपमेयर शोभाकुमारी यादव )

६. क्षिरेश्वरनाथ नगरपालिका – धनुषा (मेयर योगेन्द्र पञ्जियार/उपमेयर रचना माथेमा श्रेष्ठ )

७. औरही गाउँपालिका – धनुषा (मेयर ब्रम्हदेव यादव/उपमेयर मिरादेवी सहनी)

८. जनकनन्दिनी गाउँपालिका – धनुषा (मेयर वारिक अब्दुल शेख/उपमेयर भारती कार्की)
९. धनौजी गाउँपालिका – धनुषा (मेयर बद्रीनारायण सिंह/उपमेयर रामवती देवी मण्डल)

१०. धनुषाधाम नगरपालिका – धनुषा (मेयर बालेश्वर मण्डल/उपमेयर विद्यादेवी भुजेल)

११. बलवा नगरपालिका – महोत्तरी (मेयर बिनोदकुमार यादव/उपमेयर राजपाकी रीतादेबी झा )

१२. लोहरपट्टी नगरपालिका – महोत्तरी (मेयर शैलेन्द्र यादव/उपमेयर सरिता शर्मा)

१३. लोहरपट्टी नगरपालिका – महोत्तरी (मेयर शैलेन्द्रकुमार यादव/उपमेयर सरितादेवी शर्मा)

१४. औरही नगरपालिका – महोत्तरी (मेयर सुनिलकुमार यादव/उपमेयर राजपाकी रेणु झा)

१५. बसवरिया गाउँपालिका – सर्लाही (मेयर रामअयोधा राय/उपमेयर राजपाका रामसिंहासन राय)

१६. रामनगर गाउँपालिका – सर्लाही (मेयर कृष्ण प्रसाद वर्मा/उपमेयर नितुदेवी यादव)

१७. धनकौल गाउँपालिका – सर्लाही (मेयर राम आश्रय साह/उपमेयर अकली सहनी)

१८. हरिपुर्वा नगरपालिका – सर्लाही (मेयर शिवाराम राय/उपमेयर चन्द्रकला लोहनी)

१९. चन्द्रपुर नगरपालिका – रौतहट (मेयर रामचन्द्र चौधरी/उपमेयर एमालेकी रामरती चौधरी)

२०. फतुवा विजयपुर नगरपालिका – रौतहट (मेयर कांग्रेस/उपमेयर माअोवादी केन्द्रकी कान्तिदेवी महताे)

२१. परोहा नगरपालिका – रौतहट (मेयर शेख वकिल/उपमेयर सुगन्धी गिरी)

२२. बृन्दावन नगरपालिका – रौतहट (मेयर रामस्नेही यादव/उपमेयर नुर जहाँ)

२३. गढीमाई नगरपालिका – रौतहट (मेयर श्यामप्रसाद यादव/उपमेयर समुद्रा गुप्ता)

२४. राजदेवी नगरपालिका – रौतहट (मेयर परशुराम चौधरी/उपमेयर मिनादेवी चौधरी)

२५. करैयामाई गाउँपालिका – बारा (मेयर भुवनेश्वर धामी/उपमेयर चित्ररेखा चौधरी)

२६. निजगढ नगरपालिका – बारा (मेयर सुरेश खनाल/उपमेयर एमालेकी लिलादेवी लामिछाने)

२७. पर्सागढी नगरपालिका – पर्सा (मेयर लोकनारायण यादव/उपमेयर अर्चना चौधरी)

२८. दुर्गा भगवती गाउँपालिका – रौतहट (मेयर अरुणकुमार साह/उपमेयर मञ्जु देवी झा)

२९. राजपुर नगरपालिका – रौतहट (मेयर शेख सकिल/उपमेयर जाफिरा खातुन)

३०. कमला नगरपालिका – धनुषा (मेयर रामसुन्दर गोइत/उपमेयर शिलादेवी)

माओवादी केन्द्र विजयी (१४)

१. मिर्चैया नगरपालिका – सिराहा (मेयर श्रवण कुमार यादव/उपमेयर जीवछी देवी साह)

२. कर्जन्हा नगरपालिका – सिराहा (मेयर गंगा पासवान/उपमेयर ज्ञानु श्रेष्ठ)

३. अर्नामा गाउँपालिका – सिराहा (मेयर ठकु महतो/उपमेयर सियावती मुखिया)

४. औरही गाउँपालिका – सिराहा (मेयर सिद्धार्थ यादव/उपमेयर सीता कुमारी)

५. धनगढीमाई नगरपालिका – सिराहा (मेयर हरिनारायण चौधरी/उपमेयर फूलकुमारी श्रेष्ठ)

६. शहीदनगर नगरपालिका – धनुषा (मेयर उदय कुमार यादव/उपमेयर शिलादेवी कापडी)

७. गौशला नगरपालिका – महोत्तरी (मेयर शिवनाथ महतो/उपमेयर आशा लामा)

८. साम्सी गाउँपालिका – महोत्तरी (मेयर फारुख शेख/उपमेयर नकिना देवी यादव)

९. रामगोपालपुर नगरपालिका – महोत्तरी (मेयर अशोक मण्डल/उपमेयर सितादेवी साह)

१०. बागमती नगरपालिका – सर्लाही (मेयर भरत कुमार थापा/उपमेयर लिलाकुमारी मोक्तान)

११. मौलापुर नगरपालिका – रौतहट (मेयर रीना साह/उपमेयर गौरीशंकर जैसवाल)

१२. यमुनामाई गाउँपालिका – रौतहट (मेयर श्रीप्रसाद मुखिया/उपमेयर किरण देवी)

१३. ठोरी गाउँपालिका – पर्सा (मेयर पदमलाल श्रेष्ठ ‘पीएल’/उपमेयर शान्ति थिङ)

१४. छिपहरमाई गाउँपालिका – पर्सा (मेयर मनोज गुप्ता/उपमेयर मदिना खातुन)

संघीय समाजवादी फोरम विजयी (१२)

१. तिरहुत गाउँपालिका – सप्तरी (मेयर हेमन्तकुमार बहरखेर/तिर्थमाया मण्डल)

२. विष्णुपुर गाउँपालिका – सिराहा (मेयर जागेश्वर यादव/उपमेयर अरहुला देवी सिंह)
३. भगवानपुर गाउँपालिका – सिराहा (मेयर बेचन प्रसाद यादव/उपमेयर सीतादेबी यादब)

४. लक्ष्मीनिया गाउँपालिका – धनुषा (मेयर विन्देश्वर यादव/उपमेयर इन्द्रकला देवी)

५. गणेशमान चारनाथ नगरपालिका – धनुषा (रामबाबु नाथ/उपमेयर माअोवादी केन्द्रकी मिना कुमारी यादव)

६. सोनमा गाउँपालिका – महोत्तरी (मेयर राजकुमार यादव/उपमेयर विमादेवी साह)
७. पर्सा गाउँपालिका – सर्लाही (मेयर किसुनदेव राय/उपमेयर इन्द्रकला साह)

८. देबाही गोनाही नगरपालिका – रौतहट (मेयर धर्मेन्द्र पटेल/उपमेयर माओवादी केन्द्रकी परणिया देवी)

९. बोधीमाइ नगरपालिका – रौतहट (मेयर राजु यादव/उपमेयर प्रमिला कुसवाह)

१०. पचरौता नगरपालिका – बारा (मेयर रमेश यादव, संघीय फोरम/राजपा उपमेयर इन्द्र कुमारी )

११. विन्दवासिनी गाउँपालिका – पर्सा (श्रीलाल साह कानु ‘मोदी’, संघीय फोरम)/कांग्रेस, उपमेयर किरण देवी)

१२. फेटा गाउँपालिका – बारा (मेयर अमीरीलाल प्रसाद/उपमेयर कमरुन खातुन)

राजपा नेपाल विजयी (१२)

१. डाकनेश्वरी नगरपालिका – सप्तरी (मेयर शिवनारायण साह/उपमेयर इन्द्रदेवी यादव)

२. रुपनी गाउँपालिका – सप्तरी (मेयर हरेराम यादव/उपमेयर बेचनी कुमारी सरदार)

३. हंशपुर नगरपालिका – धनुषा (मेयर रामज्ञान मण्डल/उपमेयर रेणुदेवी झा )
४. कौडेना गाउँपालिका – सर्लाही (मेयर रामप्रसाद राय/उपमेयर सुनिता देवी)

५. ब्रहमपुरी गाउँपालिका – सर्लाही (मेयर विनोद साह/उपमेयर गीता कुमारी)

६. महोत्तरी गाउँपालिका – महोत्तरी (मेयर सुनिल राय यादव/उपमेयर सीतादेवी साह)

७. मटिहानी नगरपालिका – महोत्तरी (मेयर हरिप्रसाद मण्डल/उपमेयर शिवोदेवी साह)

८. एकडारा गाउँपालिका – महोत्तरी (मेयर रामछविला साह/उपमेयर महजवी खातुन)

९. भङहा नगरपालिका – महोत्तरी (मेयर संजिवकुमार साह/उपमेयर गंगाकुमारी सिंह)

१०. गौर नगरपालिका – रौतहट (मेयर अजय गुप्ता/उपमेयर किरण ठाकुर)
११. देवताल गाउपालिका – बारा (मेयर चन्दन कुमार सिंह/उपमेयर रामपती देबी महतो)

१२. परवानीपुर गाउँपालिका – बारा (मेयर हरिनारायण साह/उपमेयर सावित्रीदेवी पटेल)

एमाले विजयी (८)

१. सप्तकोशी नगरपालिका – सप्तरी (मेयर उत्तम कुमार गौतम/उपमेयर आशा चौधरी)

२. नरहा गाउँपालिका – सिराहा (मेयर रामशरण यादव/उपमेयर गुलावदेवी चौधरी)

३. सखुवानान्कारकटटी गाउँपालिका – सिराहा (मेयर केदारनाथ यादव/उपमेयर अमलादेवी यादव)

४. सुखीपुर नगरपालिका सिराहा (मेयर राम अवतार यादव/उपमेयर रेनुदेवी साह)
५. बटेश्वर गाउँपालिका – धनुषा (मेयर डम्मर बहादुर राउत/उपमेयर प्रमिला देवी)

६. मिथिला विहारी नगरपालिका – धनुषा (मेयर अनिल यादव/उपमेयर अनिता साह)
७. मुसहरनीया मुखियापट्टी गाउँपालिका – धनुषा (मेयर मनोज कुमार यादव/उपमेयर मिरादेवी महतो)

८. पटेर्वा सुगौली गाउँपालिका – पर्सा (मेयर हरिनारायण चौधरी–एमाले/उपमेयर ममता महतो –काँग्रेस)

लोकतान्त्रिक फोरम विजयी (३)

१. बिष्णु गाउँपालिका – सर्लाही (मेयर जवाहरलाल यादव /उपमेयर उषा देवी)
२. इशानाथ नगरपालिका – रौतहट (मेयर सन्तोष मेहता/उपमेयर हुसेन आरा)

३. विश्रामपुर गाउँपालिका – बारा (मेयर अमिरीलाल यादव/उपमेयर सुमित्रादेवी)

(नेपाली जनता दल, चुनाव चिन्ह – हरिचरण साह) (नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी, रिजवन अन्सारी) विजयी (१)

१. कालिकामार्इ गाउँपालिका – पर्सा (मेयर नथुनी कुसवाह/उपमेयर संघीय फोरमका राजेश चौरसिया)

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

तपाइको मत