दुई नम्बर प्रदेश स्थानीय तह मत परिणाम अपडेट : ११३ तहको नतिजा सार्वजनिक (सूचिसहित)

७ असोज ०७४, काठमाडौं । प्रदेश नम्बर दुईको असोज २ गते सम्पन्न स्थानीय तह निर्वाचनको मत परिणाम आउनेक्रम जारी छ । पछिल्लो प्राप्त नतिजा अनुसार ११३ तहको मत परिणाम सार्वजनिक भइसकेको छ ।

काँग्रेस विजयी (३५)

१. बिष्णुपुर गाउँपालिका – सप्तरी (मेयर निलाम्बर यादव/उपमेयर जन्जीरा कुमारी यादव)

२. सुरुङ्गा नगरपालिका – सप्तरी (मेयर मुक्तलाल चौधरी/उपमेयर विन्दु पासवान)

३. अग्नीसाइर कृष्णसवरन गाउँपालिका – सप्तरी (मेयर परशुराम चौधरी/उपमेयर मिना चौधरी)

४. बेल्ही चपेना गाउँपालिका – सप्तरी (मेयर परमानन्द यादव/उपमेयर पुष्पमाला कुमारी मण्डल)

५. कल्याणपुर नगरपालिका – सिराहा (मेयर सूर्यनाथ मण्डल/उपपमेयर रोहिणी कुमारी)

६. नवराजपुर गाउँपालिका – सिराहा (मेयर विश्वमोहन प्रसाद यादव/उपमेयर शोभाकुमारी यादव )

७. क्षिरेश्वरनाथ नगरपालिका – धनुषा (मेयर योगेन्द्र पञ्जियार/उपमेयर रचना माथेमा श्रेष्ठ )

८. औरही गाउँपालिका – धनुषा (मेयर ब्रम्हदेव यादव/उपमेयर मिरादेवी सहनी)

९. जनकनन्दिनी गाउँपालिका – धनुषा (मेयर वारिक अब्दुल शेख/उपमेयर भारती कार्की)
१०. धनौजी गाउँपालिका – धनुषा (मेयर बद्रीनारायण सिंह/उपमेयर रामवती देवी मण्डल)

११. धनुषाधाम नगरपालिका – धनुषा (मेयर बालेश्वर मण्डल/उपमेयर विद्यादेवी भुजेल)

१२. कमला नगरपालिका – धनुषा (मेयर रामसुन्दर गोइत/उपमेयर शिलादेवी)

१३. नगराइन नगरपालिका – धनुषा (मेयर परमेश्वर यादव/उपमेयर परमेश्वर यादव)

१४. बलवा नगरपालिका – महोत्तरी (मेयर बिनोदकुमार यादव/उपमेयर राजपाकी रीतादेबी झा )

१५. लोहारपट्टी नगरपालिका – महोत्तरी (मेयर शैलेन्द्र यादव/उपमेयर सरिता शर्मा)

१६. लोहरपट्टी नगरपालिका – महोत्तरी (मेयर शैलेन्द्रकुमार यादव/उपमेयर सरितादेवी शर्मा)

१७. औरही नगरपालिका – महोत्तरी (मेयर सुनिलकुमार यादव/उपमेयर राजपाकी रेणु झा)

१८. बसवरिया गाउँपालिका – सर्लाही (मेयर रामअयोधा राय/उपमेयर राजपाका रामसिंहासन राय)

१९. रामनगर गाउँपालिका – सर्लाही (मेयर कृष्ण प्रसाद वर्मा/उपमेयर नितुदेवी यादव)

२०.धनकौल गाउँपालिका – सर्लाही (मेयर राम आश्रय साह/उपमेयर अकली सहनी)

२१. हरिपुर्वा नगरपालिका – सर्लाही (मेयर शिवाराम राय/उपमेयर चन्द्रकला लोहनी)

२२. चन्द्रपुर नगरपालिका – रौतहट (मेयर रामचन्द्र चौधरी/उपमेयर एमालेकी रामरती चौधरी)

२३.  फतुवा विजयपुर नगरपालिका – रौतहट (मेयर कांग्रेस/उपमेयर माअोवादी केन्द्रकी कान्तिदेवी महताे)

२४. परोहा नगरपालिका – रौतहट (मेयर शेख वकिल/उपमेयर सुगन्धी गिरी)

२५. बृन्दावन नगरपालिका – रौतहट (मेयर रामस्नेही यादव/उपमेयर नुर जहाँ)

२६. गढीमाई नगरपालिका – रौतहट (मेयर श्यामप्रसाद यादव/उपमेयर समुद्रा गुप्ता)

२७. राजदेवी नगरपालिका – रौतहट (मेयर परशुराम चौधरी/उपमेयर मिनादेवी चौधरी)

२८. दुर्गा भगवती गाउँपालिका – रौतहट (मेयर अरुणकुमार साह/उपमेयर मञ्जु देवी झा)

२९. राजपुर नगरपालिका – रौतहट (मेयर शेख सकिल/उपमेयर जाफिरा खातुन)

३०. करैयामाई गाउँपालिका – बारा (मेयर भुवनेश्वर धामी/उपमेयर चित्ररेखा चौधरी)

३१. सिम्रौनगढ नगरपालिका – बारा (मेयर विजयशंकर यादव/उपमेयर राजपाकी मीरा देवी)

३२. निजगढ नगरपालिका – बारा (मेयर सुरेश खनाल/उपमेयर एमालेकी लिलादेवी लामिछाने)

३३.  पर्सागढी नगरपालिका – पर्सा (मेयर लोकनारायण यादव/उपमेयर अर्चना चौधरी)

३४. धोबिनी गाउँपालिका – पर्सा  (मेयर सुरेश प्रसाद कुर्मी/उपमेयर संघीय समाजवादी फोरमका पारसनाथ प्रसाद कुर्मी)

३५. बहुदरमाई नगरपालिका – पर्सा (मेयर जितेन्द्र प्रसाद साह/उपमेयर गायत्री देवी यात्री)

संघीय समाजवादी फोरम विजयी (२१)

१. तिरहुत गाउँपालिका – सप्तरी (मेयर हेमन्तकुमार बहरखेर/उपमेयर तिर्थमाया मण्डल)

२. बलान बिहुल गाउँपालिका – सप्तरी (मेयर दयानन्द गोइत/उपमेयर रुपी गुप्ता)

३. महदेवा गाउँपालिका – सप्तरी (मेयर दिपककुमार यादव/उपमेयर ममताकुमारी यादव)

४. बोदे बर्साइन नगरपालिका – सप्तरी (मेयर आतिश सिंह यादव/रञ्जु साह)

५. विष्णुपुर गाउँपालिका – सिराहा (मेयर जागेश्वर यादव/उपमेयर अरहुला देवी सिंह)
६. भगवानपुर गाउँपालिका – सिराहा (मेयर बेचन प्रसाद यादव/उपमेयर सीतादेबी यादब)

७. बरियारपट्टी गाउँपालिका -सिराहा (मेयर सन्तोष कुमार महतो/उपमेयर रेखाकुमारी यादव)

८. लक्ष्मीपुर पतारी गाउँपालिका – सिराहा (मेयर रामबल्लब साह/उपमेयर आशा देवी यादव)

९. लक्ष्मीनिया गाउँपालिका – धनुषा (मेयर विन्देश्वर यादव/उपमेयर इन्द्रकला देवी)

१०. गणेशमान चारनाथ नगरपालिका – धनुषा (रामबाबु नाथ/उपमेयर माअोवादी केन्द्रकी मिना कुमारी यादव)

११. सोनमा गाउँपालिका – महोत्तरी (मेयर राजकुमार यादव/उपमेयर विमादेवी साह)
१२. पर्सा गाउँपालिका – सर्लाही (मेयर किसुनदेव राय/उपमेयर इन्द्रकला साह)

१३. देबाही गोनाही नगरपालिका – रौतहट (मेयर धर्मेन्द्र पटेल/उपमेयर माओवादी केन्द्रकी परणिया देवी)

१४. बोधीमाइ नगरपालिका – रौतहट (मेयर राजु यादव/उपमेयर प्रमिला कुसवाह)

१५. माधवनारायण नगरपालिका – रौतहट (वीरेन्द्र यादव/उपमेयर माओवादी केन्द्रकी सिमलकुमारी साह)

१६. पचरौता नगरपालिका – बारा (मेयर रमेश यादव, संघीय फोरम/राजपा उपमेयर इन्द्र कुमारी )

१७. फेटा गाउँपालिका – बारा (मेयर अमीरीलाल प्रसाद/उपमेयर कमरुन खातुन)

१८. सुवर्ण गाउँपालिका – बारा (मेयर महेन्द्र यादव/उपमेयर बबिता यादव)

१९. पकाहा मैनपुर गाउँपालिका – पर्सा (मेयर विजय कुमार कुशवाह/उपमेयर कुसुमा देवी)

२०. विन्दवासिनी गाउँपालिका – पर्सा (मेयर श्रीलाल साह कानु ‘मोदी’, संघीय फोरम)/कांग्रेस, उपमेयर किरण देवी)

२१. सखुवा प्रसौनी गाउँपालिका – पर्सा  (मेयर प्रदीप जयसवाल/उपमेयर फूलमती देवी थरुनी)

माओवादी केन्द्र विजयी (१९)

१. मिर्चैया नगरपालिका – सिराहा (मेयर श्रवण कुमार यादव/उपमेयर जीवछी देवी साह)

२. कर्जन्हा नगरपालिका – सिराहा (मेयर गंगा पासवान/उपमेयर ज्ञानु श्रेष्ठ)

३. अर्नामा गाउँपालिका – सिराहा (मेयर ठकु महतो/उपमेयर सियावती मुखिया)

४. औरही गाउँपालिका – सिराहा (मेयर सिद्धार्थ यादव/उपमेयर सीता कुमारी)

५. धनगढीमाई नगरपालिका – सिराहा (मेयर हरिनारायण चौधरी/उपमेयर फूलकुमारी श्रेष्ठ)

६. गोलबजार नगरपालिका – सिराहा (मेयर देवनाथ साह/उपमेयर रेश्मा कुमारी थापा)

७. शहीदनगर नगरपालिका – धनुषा (मेयर उदय कुमार यादव/उपमेयर शिलादेवी कापडी)

८. विदेह नगरपालिका – धनुषा (मेयर बेचन दास/उपमेयर निलम देवी मण्डल)

९. गौशला नगरपालिका – महोत्तरी (मेयर शिवनाथ महतो/उपमेयर आशा लामा)

१०. साम्सी गाउँपालिका – महोत्तरी (मेयर फारुख शेख/उपमेयर नकिना देवी यादव)

११. बर्दिवास नगरपालिका – महोत्तरी (मेयर विदुरकुमार कार्की/उपमेयर कृष्णमाया गौतम)

१२. रामगोपालपुर नगरपालिका – महोत्तरी (मेयर अशोक मण्डल/उपमेयर सितादेवी साह)

१३. बागमती नगरपालिका – सर्लाही (मेयर भरत कुमार थापा/उपमेयर लिलाकुमारी मोक्तान)

१४. चक्रघट्टा गाउँपालिका – सर्लाही (मेयर विक्रम यादव/उपमेयर बसोधादेवी यादव)

१५. मौलापुर नगरपालिका – रौतहट (मेयर रीना साह/उपमेयर गौरीशंकर जैसवाल)

१६. यमुनामाई गाउँपालिका – रौतहट (मेयर श्रीप्रसाद मुखिया/उपमेयर किरण देवी)

१७. ठोरी गाउँपालिका – पर्सा (मेयर पदमलाल श्रेष्ठ ‘पीएल’/उपमेयर शान्ति थिङ)

१८.  छिपहरमाई गाउँपालिका – पर्सा (मेयर मनोज गुप्ता/उपमेयर मदिना खातुन)

१९. जगरनाथपुर गाउँपालिका – पर्सा (मेयर जालिम मिया अन्सारी/उपमेयर संघीय समाजवादी फोरमकी विशमिला खातुन)

राजपा नेपाल विजयी (१९)

१. डाकनेश्वरी नगरपालिका – सप्तरी (मेयर शिवनारायण साह/उपमेयर इन्द्रदेवी यादव)

२. रुपनी गाउँपालिका – सप्तरी (मेयर हरेराम यादव/उपमेयर बेचनी कुमारी सरदार)

३. हनुमाननगर कंकालिनी नगरपालिका – सप्तरी (मेयर शैलेस साह/उपमेयर सरिता यादव)

४. हंशपुर नगरपालिका – धनुषा (मेयर रामज्ञान मण्डल/उपमेयर रेणुदेवी झा )
५. कौडेना गाउँपालिका – सर्लाही (मेयर रामप्रसाद राय/उपमेयर सुनिता देवी)

६. ब्रहमपुरी गाउँपालिका – सर्लाही (मेयर विनोद साह/उपमेयर गीता कुमारी)

७. बलरा नगरपालिका – सर्लाही (मेयर अभय सिंह/उपमेयर रामसखी देवी कुशवाहा)

८. चन्द्रनगर गाउँपालिका – सर्लाही (मेयर महेन्द्र महतो/उपमेयर बिनाकुमारी )

९. गोडैता नगरपालिका – सर्लाही (मेयर देवेन्द्र यादव/उपमेयर अन्जना कुशवाह)

१०. महोत्तरी गाउँपालिका – महोत्तरी (मेयर सुनिल राय यादव/उपमेयर सीतादेवी साह)

११. मटिहानी नगरपालिका – महोत्तरी (मेयर हरिप्रसाद मण्डल/उपमेयर शिवोदेवी साह)

१२. एकडारा गाउँपालिका – महोत्तरी (मेयर रामछविला साह/उपमेयर महजवी खातुन)

१३. भङहा नगरपालिका – महोत्तरी (मेयर संजिवकुमार साह/उपमेयर गंगाकुमारी सिंह)

१४. जलेश्वर नगरपालिका – महोत्तरी (मेयर रामशंकर मिश्र/उपमेयर मञ्चुन देवी)

१५. गौर नगरपालिका – रौतहट (मेयर अजय गुप्ता/उपमेयर किरण ठाकुर)

१६. गुजरा नगरपालिका – रौतहट (मेयर सन्तलाल चौधरी/उपमेयर रौशन खातुन)
१७. देवताल गाउँपालिका – बारा (मेयर चन्दन कुमार सिंह/उपमेयर रामपती देबी महतो)

१८. परवानीपुर गाउँपालिका – बारा (मेयर हरिनारायण साह/उपमेयर सावित्रीदेवी पटेल)

१९. प्रसौनी गाउँपालिका – बारा (मेयर भोलाप्रसाद गुप्ता/उपमेयर गीता साह)

एमाले विजयी (१३)

१. सप्तकोशी नगरपालिका – सप्तरी (मेयर उत्तम कुमार गौतम/उपमेयर आशा चौधरी)

२. नरहा गाउँपालिका – सिराहा (मेयर रामशरण यादव/उपमेयर गुलावदेवी चौधरी)

३. लाहन नगरपालिका – सिराहा (मेयर बिजय कुमार महतो)

४. सखुवानान्कारकटटी गाउँपालिका – सिराहा (मेयर केदारनाथ यादव/उपमेयर अमलादेवी यादव)

५. सुखीपुर नगरपालिका सिराहा (मेयर राम अवतार यादव/उपमेयर रेनुदेवी साह)
६. बटेश्वर गाउँपालिका – धनुषा (मेयर डम्मर बहादुर राउत/उपमेयर प्रमिला देवी)

७. मिथिला विहारी नगरपालिका – धनुषा (मेयर अनिल यादव/उपमेयर अनिता साह)
८. मुसहरनीया मुखियापट्टी गाउँपालिका – धनुषा (मेयर मनोज कुमार यादव/उपमेयर मिरादेवी महतो)

९. मिथिला नगरपालिका – धनुषा (मेयर हरिनारायण महतो/उपमेयर ताराकुमारी बस्नेत)

१०. लालबन्दी नगरपालिका – सर्लाही (मेयर मानबहादुर खड्का/उपमेयर शान्ति लामा)

११. हरिवन नगरपालिका -सर्लाही (मेयरगणेश प्रसाई/उपमेयर रेणु पौडेल)

१२. पटेर्वा सुगौली गाउँपालिका – पर्सा (मेयर हरिनारायण चौधरी–एमाले/उपमेयर ममता महतो –काँग्रेस)

१३. जिराभवानी गाउँपालिका – पर्सा (मेयर रामप्रित महतो/उपमेयर उषा चौधरी)

लोकतान्त्रिक फोरम विजयी (३)

१. बिष्णु गाउँपालिका – सर्लाही (मेयर जवाहरलाल यादव /उपमेयर उषा देवी)
२. इशानाथ नगरपालिका – रौतहट (मेयर सन्तोष मेहता/उपमेयर हुसेन आरा)

३. विश्रामपुर गाउँपालिका – बारा (मेयर अमिरीलाल यादव/उपमेयर सुमित्रादेवी)

नेपाली जनता दल विजयी (२)

१. कालिकामार्इ गाउँपालिका – पर्सा (मेयर नथुनी कुसवाह/उपमेयर संघीय फोरमका राजेश चौरसिया)

२. पोखरिया नगरपालिका – पर्सा (मेयर दिपनारायण रौनियार/उपमेयर संघीय समाजवादीकी सलमा खातुन)

नयाँ शक्ति नेपाल  विजयी (१)

१. छिन्नमस्ता गाउँपालिका – सप्तरी (मेयर सूर्यनारायण मण्डल/उपाध्यक्ष राजपा नेपालकी उषाकुमारी मण्डल)

 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

तपाइको मत